آموزش های انواع سقف های کاذب

آشنایی با سقف های PVC

7ARC -ceiling-PVC ALL

پی وی سی از جنس ترموپلاستیک بوده و به همین خاطر در برابر رطوبت صد در صد مقاوم است که در دو نوع سخت و انعطاف پذیر ساخته میشود به همین خاطر علاوه بر استفاده در دکوراسیون داخلی در محیط های بیرونی نیز مورد استفاده قرار میگیرد به طور مثال بعنوان سقف بالکن و یا حتی نمای ساختمان ،نوع انعطاف پذیر آن در واقع یکی از انواع سقف کاذب است ،این محصول به صورت شاخه ای بوده و از راه کشویی به همدیگر متصل میشوند .

با استفاده از این متریال میتوان طرح های زیادی را ایجاد نمود،یکی از ویژگی های این نوع سقف کاذب عدم نیاز به نقاشی میباشد چون خود آن در طرح ها ورنگ های زیادی تولید میشود و در آخر کار هم به خاطر خاصیت اتصال کشویی کار یکدست و زیبا میباشد.

از لحاظ نورپردازی هم همانند سقف کاذب کناف بوده وتقریبا میتوان گفت محدودیتی ندارد فقط با این تفاوت که بخاطر براق بودن سطح محصول هنگام اجرای نورمخفی توسط آن امکان دارد که انعکاس خود ریسه هم در سقف دیده شود.

این محصول براحتی قابلیت ترکیب با آسمان مجازی را داراست و به وسیله آن میتوانید طرح های زیبایی را ایجاد نمایید.از لحاظ نگهداری محصول و تمیز کردن آن براحتی میتوانید با یک دستمال مرطوب و شیشه پاک کن نسبت به نظافت آن اقدام نمایید.ناگفته نماند که ازاین محصول به عنوان دیوارپوش هم استفاده میشود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *